Postaw na doświadczenie

Od niemal 30 lat jesteśmy na rynku budowlanym, świadcząc kompleksowe usługi wykonawcze. Mamy doświadczenie zarówno w realizacjach dużych inwestycji, tj. np. CH Stary Browar czy CH Posnania w Poznaniu, jak i w pracy z klientem indywidualnym. Elastyczność naszej firmy czyni z nas idealnego partnera do współpracy. Prowadzone prace realizowane są fachowo, zgodnie z obowiązującymi normami, z zachowaniem niezbędnej staranności. Gwarantujemy solidność, terminowość wykonania oraz dogodne warunki cenowe.

Zakres działalności EM-Decor

Obszar działalności obejmuje szeroki zakres prac: głównie to roboty remontowo – wykończeniowe wewnątrz oraz zewnątrz budynków. To właśnie realizując prace na zlecenie firm zdobywamy większość doświadczeń - poznajemy nowe technologie i materiały, stale nawiązujemy nowe kontakty i dążymy do doskonałości wykonania prac.

Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność w zakresie obróbki strumieniowo – ścierninowej. Posiadamy sprzęt oraz wiedzę pozwalającą nam na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Mamy możliwość piaskowania na sucho jak i na mokro. Piaskujemy zbiorniki betonowe, odstojniki, słupy podpory mostów, wiadukty. Za pomocą piaskowania możemy usunąć warstwę np. izolacyjną, jak i odpowiednio uszorstkowić beton w celu naniesienia nowych powłok.

Od 2016 roku zajmujemy się również szeroko pojętą obróbką metali. Mamy swój dział produkcji, w którym ciągniemy siatkę cięto-ciągnioną, perforujemy blachy oraz wykonujemy zlecenia pod konkretny projekt klienta: metalowe sufity podwieszane, elewacje, okładziny ścienne, zabudowy, ogrodzenia, balustrady czy meble. Stale poszerzamy zakres naszych możliwości inwestując w nowe maszyny do obróbki metali.

Zakres oferowanych przez nas prac jest praktycznie nieograniczony. Jeśli w danym momencie nie dysponujemy potencjałem technicznym do wykonania jakiegoś zadania, korzystamy z doświadczeń innych, pozyskując ich jako podwykonawców.

356
zadowolonych klientów
246
  zrealizowanych projektów
27+
lat doświadczenia

Realizacje EM-Decor

W swoim dorobku mamy przyjemność pochwalić się naprawdę różnymi realizacjami na terenie całego kraju. Zapraszamy do galerii, by zobaczyć niektóre z nich. Zaufało nam wielu Inwestorów, możesz zaufać także i Ty.

Nasze referencje

Zakres działalności EM-Decor to: usługi budowlane związane z wykańczaniem budynków mieszkalnych i użytkowych. Tworzymy indywidualne projekty i produkty z siatek metalowych i blach perforowanych. Oferujemy kompleksowe usługi remontowe. Zapraszamy do współpracy!